h

Ogłoszenie 25 Niedziela Zwykła 24.09.2017r.

1 – Przeżywamy dzisiaj w naszej Ojczyźnie Niedzielę Modlitwy o Trzeźwość Narodu. Matka Boża w Gietrzwałdzie w 1877r. prosiła zwłaszcza o modlitwę, codzienny różaniec i zachowanie trzeźwości. Prośmy w tych dniach w intencjach wszystkich uzależnionych o łaskę nawrócenia od alkoholu, którzy niszczą siebie i zadają ból innym.
2 – W nadchodzącym tygodniu przypada Święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
3 – W każdą pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną w intencji pielgrzymów 306 WPP. W nadchodzącym miesiącu spotykamy się 1 października na Eucharystii o godz. 11.00. Następnie Agapa w wyznaczonej sali.
4 – Wszystkich posługujących w służbach pielgrzymkowych podczas 306 WPP zapraszamy na czuwanie nocne, które odbędzie się w terminie 6-7.10.2017r. na Jasnej Górze.
5 – Zbliża się miesiąc październik w sposób szczególny poświęcony Matce Bożej. W naszym kościele Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 17.00
W dniu 7 października 2017r. tj. w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Bożej Różańcowej i na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich organizowana jest ogólnopolska inicjatywa: Różaniec bez granic, kiedy to – zebrani na granicach Ojczyzny, o jednej godzinie odmówimy cztery części różańca.
W łączności duchowej pragniemy także wspomóc to wydarzenie. W naszym kościele w dniu 7 października w godz. 14.00 – 16.00 odbędzie się nieustanny różaniec tj. cztery części.
6 – Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na remont zniszczonej w związku z pożarem zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Ofiary prosimy składać do puszek przy wyjściu z kościoła.
7 – Osoby zainteresowane złożeniem intencji mszalnych zapraszamy do zakrystii.
8 – Ofiarodawców zapewniamy o codziennej modlitwie.