OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiejszą Uroczystością kończymy w liturgii okres wielkanocny, rozpoczynając od poniedziałku okres zwykły.
2. Od poniedziałku rozpoczynamy także odprawianie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, na które zapraszamy w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 17.30.
3. W najbliższym tygodniu obchodzimy:
W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
W środę wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
W czwartek Święto Jezusa Chrystusa – Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu przypada 32 rocznica konsekracji biskupiej J. Em. Ks. Kard. Kazimierza Nycza – metropolity warszawskiego.
W piątek wspomnienie św. Bonifacego męczennika
W niedzielę uroczystość Trójcy Świętej oraz Święto Dziękczynienia. Z tej okazji będą zbierane ofiary do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
Msza św. Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
4. W środę o godz. 17.00 zapraszamy na cotygodniową modlitwę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Maryjne Nabożeństwo Pierwszosobotnie z mszą św. w sobotę o godz. 9.00 oraz 17.00
5. Posługę w sakramencie pokuty i pojednania sprawujemy codziennie od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu od godz. 14.00 do 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00.
6. Dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom i dobrodziejom. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona w pierwszą sobotę miesiąca 6 czerwca o godz. 8.00.
7. Słowo Metropolity Warszawskiego Ks. Kardynała Kazimierza Nycza

Możesz nas zobaczyć również na: