h

PRZEWODNICY 307 WARSZAWSKIEJ PIELGRZYMKI PIESZEJ

 

Kierownik – O Marek Tomczyk (Warszawa)

Z-ca kierownika – O Dariusz Laskowski (Warszawa)

GRUPY ZASADNICZE

GRUPA 1 – przewodnik – O Ireneusz Wybraniak (Warszawa)

       – zastępca  – br. Paweł Jaskot

GRUPA 2  – przewodnik – O Tomasz Leśniewski  (Jasna Góra)

                                          – zastępca –  br. Paweł Gliniak

GRUPA  3 – przewodnik – O Piotr Łoza  (Kraków)

– zastępca –  br. Filip Kaźmierczak

GRUPA 4 – przewodnik – O Tomasz Mordziałek (Neoprezbiter)

– O Melchior Królik (Jasna Góra), przewodnik honorowy

– zastępca – br. Marcin Śpiewak

GRUPA  5 – przewodnik – Ks. kan. Krzysztof Ukleja (Warszawa)

GRUPA  6  – przewodnik –  O Jakub Szymczycha (Wrocław)

– zastępca –   br. Janusz Brzóska

GRUPA  8  – przewodnik – O Brunon Makar (Neoprezbiter)

– zastępca – br. Stanisław Cholewa

GRUPA  11 – przewodnik – O Dariusz Nowicki (Wągrowiec),

– O Kazimierz Maniecki (Jasna Góra – Definitor)

–  zastępca – br. dk. Jakub Napierała

 GRUPA  13 – przewodnik – O Krzysztof Wendlik (Kraków)

– zastępca – br. Marcin Osmulski

GRUPA  16 – przewodnik –  O Stanisław Rudziński (Jasna Góra)

– zastępca – br. dk. Zbigniew Karpowicz

 

GRUPY TZW. „DZIESIĄTKI”

 

GRUPA  10 niebieska – przewodnik – O Mariusz Tabulski (Definitor)  (Jasna Góra)

– zastępca – br. Łukasz Filipiuk

GRUPA  10 biało-czerwona – przewodnik – O Zbigniew Frankowski  (Toruń)

– zastępca – br. Sylwester Guss

GRUPA 10 biała  – przewodnik – Ks Piotr Szyperski (MIC – Marianin- Grudziądz)

GRUP10 zielono-biała – Ks Leszek Sokół (Opoczno)

GRUPA  10 żółta – przewodnik – Ks Kazimierz Świderski (MSF – Świder)

GRUPA 10 biało-żółta – przewodnik – Ks Artur Winiarek (MSF – Wielki Klincz)

GRUPA  10 niebiesko-biała – przewodnik – Ks Henryk Bonkowski – Salezjanin

 

GRUPY TZW. „PIĘTNASTKI”

 

GRUPA  15 purpurowa – przewodnik – O Kamil Szustak  (Skierniewice)

– zastępca – br. Tadeusz Iwaszczyszyn

GRUPA  15 niebieska – przewodnik – O Michał Gawryluk (Wieruszów)

–  zastępca – br. dk. Karol Bilicz

GRUPA  15 zielona – przewodnik – O Waldemar Kowalczyk  (Wrocław)

– zastępca – br. Patryk Mazgaj

GRUPA  15 srebrna – przewodnik – O Grzegorz Zakrzewski  (Kraków)

– zastępca – br. dk. Maciej Atras

GRUPA 15 pomarańczowa – przewodnik – O Wojciech Dec  (Jasna Góra)

– zastępca – br. Piotr Pasierski

GRUPA  15 brązowa – przewodnik – O Zdzisław Tokarczyk (OFM Cap.),

 

Ponadto w pielgrzymce biorą udział:

 

Posługa duszpasterska w punkcie medycznym – O Melchior Królik (Jasna Góra)

Inspektor transportu – O Marian Pytel (Warszawa)

Odpowiedzialny za „czołówkę WPP” i zakrystię – Br Szczepan Cebeńko (Warszawa)

Odpowiedzialny za nagłośnienie –  Br Adam Kiełkiewicz (Yuste)

Bracia klerycy WSD OO Paulinów w Krakowie na Skałce.