krzyż

Drodzy Pielgrzymi Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej!

Drodzy Wierni!

 

W nawiązaniu do nowych wytycznych Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski z dnia 24.03.2020r. (…) W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Mając na uwadze zdrowie i życie wszystkich Polaków, proszę o uwzględnienie tego faktu w kontekście nadchodzących celebracji, w tym liturgii Wielkiego Tygodnia”.

Informujemy, że od dnia 25.03.2020r. tj. Uroczystości Zwiastowania Pańskiego w naszym Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia powyższe zalecenia będą urzeczywistnione. Osoby, które pragną podjąć w tym dniu Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego są proszone, aby uczyniły to łączności duchowej.

Zapraszamy Was serdecznie do korzystania z podanego linku, przez który będziemy transmitować Msze Świętą każdego dnia w ciągu tygodnia o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 7.00; 9.30; 11.00; 12.30; 17.30; 18.00; 20.30.

LINK DO TRANSMISJI

Niestrudzeni i niezłomni Pątnicy WPP wspierajmy modlitwą ludzi, którzy cierpią z powodu epidemii. Pamiętajmy o sprawujących władzę oraz naszych drogich lekarzach, pielęgniarkach i służbie zdrowia o potrzebne siły, albowiem są na froncie troski o nasze życie.

Łączmy się we wspólnocie modlitewnej w godzinach Apelu Jasnogórskiego z naszą Matką i Królową na Jasnej Górze o oddalenie epidemii. Niech słowa Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego będą pocieszeniem w trudnych chwilach: „Skończy się Wielki Piątek, przyjdzie Wielka Sobota i triumf Wielkiej Niedzieli!”

Kierownik WPP – O Marek

 

 

 

Możesz nas zobaczyć również na: