Pragniemy zebrać i opublikować zbiór świadectw dotyczących cudów i łask macierzyństwa oraz ojcostwa wymodlonych za wstawiennictwem Matki Boskiej Częstochowskiej. Zarówno tych, które wydarzyły się całkiem niedawno jak i tych, które otrzymaliście wiele lat temu.

 Każde dziecko jest Darem. Cud poczęcia i narodzin – choć wydaje się tak naturalny – bywa niekiedy bardzo trudny, okupiony głęboką modlitwą, cierpieniem i ofiarą. Rodzice z nadzieją w sercu latami starają się o dziecko. Wierzą, że doczekają upragnionego potomka. Kiedy zawodzi medycyna, kiedy po ludzku niemal wszystko jest już stracone okazuje się, że „Dla Boga nie ma nic niemożliwego” (Łk 1,37). Szczególnie jeśli o upragnione dzieciątko prosi się u stóp Jasnogórskiej Matki. Tylko Bóg jeden wie ile cudów dokonało się przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej… Ile maleńkich istot rozpoczęło swoje życie pod sercem szczęśliwych Mam… Ile łez zostało wylanych, ile modlitw odmówionych i pokonanych na nogach kilometrów… Ileż Mam i Ojców prosiło o cud macierzyństwa i ojcostwa podążając pątniczym szlakiem przed tron Czarnej Madonny…

 Pragniemy zebrać Wasze świadectwa. Spisać ciche cuda i łaski. Cuda, które mają twarz Waszych upragnionych, wymodlonych Dzieci. Pragniemy z Wami porozmawiać. Opowiedzieć innym o Waszym szczęściu, Miłości i bezgranicznym zaufaniu Panu Bogu, które wydało błogosławione owoce w Waszych Rodzinach.

 Jeśli chcecie opowiedzieć nam swoją historię skontaktujcie się z nami. Chętnie wysłuchamy Waszej opowieści. Być może sami chcecie ją spisać i przesłać do nas? Czekamy. Nasz adres mailowy to: swiadectwamaryjne@gmail.com, tel. 608-201-945 Magdalena Kamińska

 

   Za przyczyną Matki Boskiej Częstochowskiej – Jasnogórskiej Matki Życia na świat przyszło wiele ludzkich istnień. Wiele maleńkich istot otoczonych modlitwą uniknęło śmierci w wyniku aborcji. Niech opowiedziane i spisane świadectwa tchną wiarę i nadzieję w serca Tych, którzy już niemal stracili nadzieję. Niech pozwolą na nowo zawierzyć Maryi i w jej czułym sercu z ufnością złożyć prośby na które Miłosierny Pan Bóg odpowie we właściwym czasie.

 

Możesz nas zobaczyć również na: