h

OGŁOSZENIA 14 Niedziela Zwykła 09.07.2017R

 

1 – Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.

2 – We wtorek przypada Święto Św. Benedykta – patrona Europy. Przez wstawiennictwo Św Benedykta w tym dniu zawierzmy Panu Bogu współczesnych Europejczyków, aby nigdy nie zapomnieli o swoich korzeniach.

3 – Na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę o godz. 17.00.

4 – W czwartek, 13 lipca comiesięczne nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy Św. różaniec i procesja ze świecami.

5 – W okresie wakacyjnym posługujemy w sakramencie pojednania w godz. 14.00 – 17.30. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00.

6 – W tym roku w Święto Przemienienia Pańskiego tj. 6 sierpnia wyruszy 306 Warszawska Pielgrzymka Piesza z Warszawy na Jasną Górę. Na pątniczy szlak wybieramy się z hasłem: Maryja naszą Królową. Motto nawiązuje do Jubileuszu 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na pątniczy szlak. Zapisy rozpoczynamy 30 lipca.

7 – W dniach 10-16 lipca w naszym Klasztorze w Łęczeszycach odbędą się Paulińskie Dni Młodych. Jest to również szansa rozeznawania swojego powołania. Osoby zainteresowane charyzmatem i duchowości naszego Zakonu serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje w zakrystii.

8 – Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego i radosnego wypoczynku.

9 – Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Zapewniamy o naszej modlitwie w intencji dobrodziejów.